Steenberg oznamuje vynikající výsledky v soutěži Tima Atkina

S velkým nadšením s vámi sdílíme oceňovanou sestavu z letošní jihoafrické soutěže britského mistra vína Tima Atkina.

”V čele řady oceněných vín je Cuvée – Steenberg Lady R Méthode Cap Classique 2015 s 93 body. Pojmenována po naší první zakladatelce Catharině Rasové, známé jako Lady Ras nebo Lady R; toto Cap Classique je směsí Pinot Noir a Chardonnay.”

Nejlepší producent Rakouska

Yippieh !!! Jsme rádi, že vás můžeme informovat, že v tomto letošním roce ProWein získala velké mezinárodní ocenění vína MUNDUS VINI speciální ocenění „NEJLEPŠÍ VÝROČNÍ RAKOUSKO“. To je výsledek jarního degustace MUNDUS VINI 2020, kde byla Pfaffl vína obzvláště úspěšná!

Josef IX. Třebová 17.6.2020 hotel Bravo

Ve středu 17. června se ve čtyřhvězdičkovém hotelu Bravo v České Třebové konal koncert zpěváka Josefa IX. a skupiny Mina. V souvislosti s pandemií koronaviru se v České Třebové nemohl letos uskutečnit jeho koncert v rámci Týdne sportu, a tak zpěvák  s kapelou tento komorní koncert věnoval pořadatelům, kteří se o tuto akci již 22 let starají. Zpestřením akce byl “duet” se Zbigniewem Czendlikem, který si s Josefem IX. zazpíval hit slovenského zpěváka Petera Nagyho Aj tak sme stále frajeri. Výběr písně nebyl náhodný, Josef IX. s Peterem Nagym  spolupracoval. Během hudebního večera zpěvák zároveň pokřtil svůj zbrusu nový klip Ženy, dívky, slečny, který se natáčel v Jíčíně a v Českých Budějovicích. Role kmotrů se ujali herci  Eva Hrušková, Jan Čenský,  Zdeněk Rohlíček a Zbigniew Czendlik. Nechyběla zde ani zpěvákova sestra, první dáma etikety v ČR, spisovatelka Eva Filipová a organizátoři již zmiňované akce, kterou moderoval Vladislav Slezák.

Nově máme také NEALKOHOLICKÁ VÍNA

Nealkoholická vína

Ne vždy si může člověk dopřát skleničku dobrého vína. Existují bohužel situace, kdy to prostě nejde. Situace, kdy i deci je hodně.

I v takových chvílích naštěstí existuje řešení.

Nealkoholické víno.

Ocení hlavně řidiči, těhotné ženy i ti, kteří alkohol vůbec nepijí.

12